اداره کل پدافند غیرعامل


تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت : ۰۸:۰۸

اولین جلسه برای تشکیل انجمن علمی پدافندغیرعامل البرز


 
انجمن علمی به مثابه مستشاران پدافندغیرعامل هستند.
با حضور آقای خلعتبری معاون امور استان های انجمن علمی پدافندغیرعامل کشور و جمعی از فرهیختگان حوزه های مختلف علمی البرز ، در روز سه شنبه تاریخ 1403/3/8 در سالن شهدای البرز استانداری، اولین جلسه انجمن علمی پدافندغیرعامل تشکیل شد. در ابتدا آقای خلعتبری اهداف ، وظایف و ساختار انجمن علمی پدافند غیر عامل را بر اساس اساسنامه انجمن برای حاضرین در جلسه تشریح نمودند.
در ادامه آقای هاشمی مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری البرز ضمن تسلیت شهادت مظلومانه سید محرومان جناب آقای رئیسی و هیأت همراه، بر ضرورت و تقویت بخش غیردولتی پدافندغیرعامل که تا کنون مغفول مانده تأکید داشته و خواستار حضور آحاد مردم و فرهیختگان در این عرصه شدند.
آقای هاشمی انجمن علمی را بازوی توانمند اداره کل پدافند غیر عامل استان در عرصه هایی همچون آموزش، پژوهش، مشاوره ، برگزاری سمینارها ، همایش ها و نشست های علمی به عنوان مستشاران پدافند غیرعامل دانستند. در پایان اعضای انجمن علمی به بیان نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 36449

منبع : اداره کل پدافند غیر عامل استانداری البرز

تعداد بازدید : ۲۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۴۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۴۸۷۹نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.