شرح وظایف کارگروه صنعت، معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان البرز  
 
1. شناسایی، طبقه‌بندی و اولویت‌بندی مراکز، زیرساخت ها و تأسیسات در حوزه صنعت، معدن و تجارت (حیاتی، حساس و مهم) در سطح استان.
2. طراحی و پیش‌بینی چگونگی ارتقاء مصونیت، تداوم چرخه خدمات ضروری مورد نیاز مردم و کنترل آسیب پذیری صنایع، معادن و مراکز تجاری در سطح استان.
3. تدوین دستورالعمل‌های مورد نیاز برای تأمین نیازمندی‌های ضروری مردم در بخش غذا، نان و صنایع مرتبط با آن در شرایط اضطراری در سطح استان.
4. ساماندهی، حفظ و ارتقاء توانمندی‌ صنایع مرتبط با خدمات و نیازمندی های ضروری مردم، با تشکیلتیم های اضطراری در راستای تأمین مواد غذایی در حوزه های صنایع، معادن و تجارت.
5. پیش‌بینی و ذخیره‌سازی مواد اولیه و اقلام غذای اضطراری، برای مدت معین به منظور تأمین نیازمندی های مواد غذایی عموم مردم استان.
6. برنامه ریزی در راستای بکارگیری و بسیج امکانات و منابع عمومی، دولتی و مردمی استان به منظور مقابله با بحران ناشی از اقدامات نظامی.
7. مطالعه، بررسی و پیش بینی آسیب پذیری های صنایع، معادن و مراکز تجاری و بازرگانی مرتبط با امور مردم و ایجاد هماهنگی بین سازمان‌های مختلف حوزه مذکور در سطح استان برای مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن.
8. مطالعه و بررسی مقررات و دستورالعمل ها، و ایجاد آمادگی های لازم برای مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن در سطح استان با تهیه و تدوین ضوابط و استانداردهای مرتبط با پدافندغیرعامل در حوزه صنعت، معدن و تجارت.
9. تشکیل کمیته های مختلف تخصصی کارگروه بنا به ضرورت و نظارت بر انجام وظایف آن.

ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026